Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leestem a lépcsőről 3 napja...

Leestem a lépcsőről 3 napja és duplájára dagadt a bokám?

Figyelt kérdés

Esés után kb 3-4 percig nem is tudtam ráállni aztán nem volt gond ,kicsit fájt már az is elmúlt.

Viszont a duzzanat nem. És ma voltam bulizni ,és teljesen kiment a fejemből táncoltam órákon át ,nem fájt ,de fürdésnél itthon szembesültem ismét azzal hogy valami nem okéé!!! Most bekentem valami lioton félével meg felvettem egy kompressziós gyógyharisnyát.


Elmúlik ez a duzzanat ? Sportolhatok ? Milyen orvos szakterülete ez ha meg akarnám nézetni ?


Köszi, a válaszokat.


25 l


2011. máj. 1. 06:17
 1/5 anonim válasza:

Jeges borogatást tegyél rá, az segít egy kicsit. Ha egy most egy ideig ne ugrálgass, csak óvatosan bánjál vele.

Ha orvoshoz akarsz elmenni, akkor a sport orvost keresd meg a sebészeti ambulancián.

2011. máj. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sebészet (nem feltétlen sportorvos). Egy röntgennel megállapitják hogy nem tört-e el. A barátnőm pár hónapja kapott levehető müanyag rögzitőt, azt kellett hordania. Neki sem fájt, csak duzzadt volt. Én rosszabbul jártam, én március elsején estem el, és müteni (csavarozni) kellett a bokám. Még mindig nem léphetek rá, és elég ronda.

Szerintem inkább ne sportolj egy kis ideig, inkább pihentesd a lábad.

2011. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Borogasd szorgalmasan, cseréld a kötést minél gyakrabban és valóban ma egy kicsit pihentesd, kíméld!

Persze, hogy fogsz tudni sportolni!

Ha rá tudsz állni, azt jelenti, hogy visszaugrott a helyére, csak valamelyik ínszalag egy kicsit megnyúlt, a borogatással és pihentetéssel helyre kell neki jönnie.

Ha mégsem javul, menj el, nézesd meg a dokival.

2011. máj. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy meghúzodott a bokaszalagod.Ha nem akarod holy életed végéig bicegj akkor menj el dokihoz.Lehet hogy begipszelik.
2011. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rontgen!
2011. máj. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!