Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha elég...

Miért van az hogy ha elég sokáig nem fürdesz világosbarna pöttyök jelennek meg a bőrödön?

Figyelt kérdés

Leginkább a lábon. Ez olyan nosztalgiaérzés, amikor ilyen alsós nyári táborokban voltam régen akkor mindig ilyen világosbarna pöttyök voltak mindenhol, gondolom, hogy kosz, de mitől ilyen alakban? :D vagy mitesszer? mert nekem pl olyasmi is szokott lenni hogy ha leepilálom a lábamat akkor a szőrtüsző helyém icipici mitesszerek nőnek ki. ez most így mennyire normális?

na ez most két kérdés volt egyben.


2011. ápr. 28. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemlehet,hogy a szőrtüszőidben gyült össze a retek? Mondjuk én ilyet nem tapasztaltam gyerekkoromban sem.Talán nem véletlen....:DDD
2011. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lepra?
2011. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoktál figyelni a fürdőszoba ablakból?
2011. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tom. Milyen sokáig nem kell ehhez fürdeni? :)


Nekem egyszer két éjszaka maradt ki a fürdés egymás után (táborban, és nemhogy meleg, de még hideg víz se volt), és nem láttam semmi pöttyöket.

2011. ápr. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én volt hogy nyáron heccből két hónapig nem fürödtem és nem tapasztaltam ilyet.
2011. ápr. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lol akkor nem tudom hogy mi ez és miért van nekem ilyen :D

enyhén elb*szott bőrrel rendelkezem, pl nekem a nyakam nagyon rövid és hátul gyűrődik a bőr és ott mindig bekoszosodik....

ja amúgy ne higgyétek hogy igénytelen vagyok mert teszek ezek ellen, csak kicsit érdekes dolgokat csinál a testem :D

2011. ápr. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!