Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik ilyen, ez lehetséges?...

Létezik ilyen, ez lehetséges? Úgy gondolom rám nem hatnak a különböző fajta stimuláló szerek.

Figyelt kérdés

Úgy gondolom rám nem hatnak a különböző fajta stimuláló szerek.

Kávé:ha iszok akkor is képes vagyok úgyanúgy elaludni

Energiaital:Semmilyen hatást nem érzek.

Cigi:4 hónapja cigizek minden nap,kb fél doboz naponta,de nem érzem szükségeségét,csak néha jól esik,de nem vagyok rosszul akkor se ha akár egy hétig nem gyújtok rá.

Drog :nem probáltam és nem is akarom :)

Nyugtató:valamelyik nap bevettem egyszerre 4 szemet mert ideges voltam nagyon,de semmilyen hatást nem éreztem.


2011. ápr. 20. 13:08
 1/2 anonim válasza:
Nos ilyen nem igazán van. A stim. szerek azért kerülnek ebbe a kategóriába mert minden szervezetre hatást gyakorolnak. Maximum az lehet hogy a te szervezeted eltérő módon reagál ezekre az anyagokra vagy a te esetedben nagyobb koncentrációban érik el hatásukat.
2011. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
cigit akkor tedd le végleg, lássuk úgy milyen ;) energia ital rám sem hinném, hogy hatással van, de úgy tudom annak az a lényege, hogy valamilyen formában energiát szolgáltasson a szervezetnek, kávé mennyit iszol ugye? meg hogy milyen az is, a kávéban amúgy csak pulzust fokozó szer van amennyire én tudom, minimálisan magasabb pulzussal meg el lehet aludni
2011. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!