Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Canespro-t használtatok már?...

Canespro-t használtatok már? Le marja az egész körmöt? Nem fáj?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 18:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Másik kérdés: Mennyi idő után néz ki elfogadhatóbban a köröm? Ha most megcsinálom, akkor július-augusztusi nyaralásra rendbejön, vagy előbb kellett volna elkezdeni?
2011. ápr. 19. 18:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nem próbáltam,de mivel én a ˝másik˝ oldalról vagyok,megmondhatom,hogy nem szoktam ajánlani-feltéve,ha lábgomba/köröm sárgasága a gond.Az nem játék,ha nem javul,bőrgyógyászt keress fel.A Canespro-tól tényleg lejön a körmöd,de szerintem nem túl egészséges ez a kaparászás.Bizonyos tényezőktől függően július-szeptember környékére nézne ki jól a körmöd.Unguentum salicylatum meg az Unguentum triplex kenőcsök szerintem beválnak,nem szabad őket nagy felületen,sokáig alkalmazni viszont,vény nélkül megvan,szerintem nem rossz.
2011. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mártáss válasza:

Nem marja le az egészet, meg nem is helyes rá ez a kifejezés hogy mar... lehet néha csípő szúrós fájdalmat érezni de nem észrevehető

Én két hete kezdtem el használni a canesprot...

Mikor észrevettem hogy fura a nagylábujjaimon a köröm, ( sárgás színű és felvált volt) elkezdtem használni a leírtak szerint, de nem történt semmi... Aztán a körmöm alá kentem be a krémet egy vékony lapú körömreszelővel, és rá két napra elkezdett betöredezni a körmöm, és azt a maradék körmöt ami még tartotta azt a részt levágtam körömcsipesszel...

Most pedig kezdhetem a második lépést... Szóval nekem eddig bevált

2013. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!