Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most használhatom vagy nem?...

Most használhatom vagy nem? Nemértem hogy szombaton akkor hogy tudtam vele fizetni? Gyógyszertár függő vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
a párom kapott cafeteria egészségpénztári kártyát szombaton vásároltam rá, ma mentem és nem adtak ki nekem rá semmit mivel nem az én nevemen van
2011. ápr. 18. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen nem használhatod, az olyan lenne mint ha a bankkártyájával akarnál fizetni. Nem értem, hogy fogadhatták el egyáltalán az említett helyen, mivel még aláírást is kérnek.

Csak a tulajdonos fizethet vele. Ő kiválthat vele bejegyzett élettárs, házastárs, családtag részére kiállított receptet, stb., azaz nem kell magára költenie. A férjem vett már nekem vele szemüveget, gyógyszert, vagy fordítva, mivel nekem is van. Mindig azt használjuk amelyiken több pénz van, persze csak egymás jelenlétében.

2011. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt. Van egy gyógyszertár ahol ismernek mindket és egyedül ott engedték, hogy a Párom is vásároljon rá, de ezt is csak azért mert a kislányom még szopizott és sok gond volt, és tudták, hogy nem igen tudok kimozdulni és segítőkészek voltak. Viszont mondták, hogy ez nem helyes így, és elvileg nem lehet.
2011. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!