Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres végbélnyílás, nagy...

Véres végbélnyílás, nagy problémám lehet belőle?

Figyelt kérdés

Székelés után, törlésnél gyakran véres foltok vannak a papíron, valószinűleg kidörzsölődik a bőr a törléstől, vagy ez valami más problémára utalhat? Nem fáj, néha viszket csak, valószinűleg emiatt a dörzsölés miatt. Általában fürdés előtt intézem el a nagydolgot, és utána megmosom rendesen az ánuszom.

Lehet valami nagyobb probléma is?


2011. ápr. 16. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A viszketés és a véres széklet aranyérre utal.
2011. ápr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínű aranyér.

A Detralex tabletta jó rá, de nagyon drága, van rá egy csomó kenőcs, amivel ha minden nap kened, nem jön ki (bár nekem nem váltak be, egyedül az Aurobin, vényköteles, de ki szokták adni).

2011. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a széklet véres, hanem a papír mikor kitörlöm. mint egy horzsolás
2011. ápr. 16. 16:29
 4/5 A kérdező kommentje:
és csak 16 éves vagyok
2011. ápr. 16. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, nekem is. Nekem 19 évesen kezdődött, 4 éve kenem minden nap, tehát a fiatal kor nem kifogás. Ülj kevesebbet hideg kövön (nekem mindig attól jön ki), ne dohányozz, stb, de ez alapvető.
2011. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!