Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A talpamon van egy olyan...

A talpamon van egy olyan kerek börkeményedés . Mi lehet?

Figyelt kérdés

olyan mintha tyukszem lenne többmint 1 éve van ott de eddig azthittem egyszerü börkeményedés majd elmulik!

de kicsit most mnött!olyan kerek és kicsit mintha valaki megsüti az uját és hojagf lesz rajta de nem nagy anyira minimális a kidudorodás nem fáj. semmi!!!!lehet tyuk segg?vagy hogyan mondják?elfogok menni dokihoz csak kérdezem volt e már ilyesmi valakinek?


2009. márc. 3. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Tyúksegg? basszki, ilyet se hallottam még, de naggyon jó:D

sztem a tyúkszemhez hasonló bőrkeményedésed lehet, bár annyi különbséggel, hogy a tyúkszem az tulképp egy befelé növekvő szarutüske, és azért fáj nagyon, mert ugye nyomja az érzőidegeket. majd a doki megmondja pontosan, mi ez, és érdemes e kivágatni.

tyúksegg... lol

2009. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
tyúk segg?! o.O
2009. márc. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

tyúk segg az meg mi? :D


szerintem is nézesd meg orvossal, már itt az ideje. Ő jobban meg tudja mondani, mint itt bárki így látatlanban.

2009. márc. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem tudom,nekem is volt,állat nehezen múlt el,már mindent tettem rá,volt amit bőrorvos adott,volt amit én vettem patikában,aztán végül kikaparta a bőrorvos,illetve csak ő hitte,mert hazamentem,és ugyanúgy ott volt, végül azthiszem a tyúkszemtapasz segitett,(pedig nem tyukszem volt)meg egy krém amit a dm-ben vettem,azthiszem az is tyúkszem krém volt.
2009. márc. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fökény!

Nekem volt, kétszer műtötte bőrgyógyász, most már nincs. Fájt, de a krém-kezelés hónapokig tartott volna, a kivágás, meg pár perc volt utána 3 nap gyötrelem, mert dolgoztam, de fekve jobb lett volna.

2009. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!!!!nekem nem fáj!sőt észre sem vettem!mostsem nagy csak ahhz képest hogy milyen volt most nött!
2009. márc. 3. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, és mégis kiegészítem egy válasszal.

Barátnőmék tyúktartók és ők az O alakúra nyitott szájat (mimika izomzattal együtt) hívják tyúkseggnek. Egy viccben szerepel is, hogy a kis kerek szájú svájci képviselőnek fényképezéskor javasolják, hogy mondja közben a Marmelade (lekvár) szót, mert akkor nem kerek lesz a képen a szája - az illető pedig a kényeget felfogva mondja is, hogy Konfitüre (lekvár szinonimája svájci németül) és természetesen tyúksegg a szájából.

2015. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!