Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rá szoktatok ülni a wcülőkére...

Rá szoktatok ülni a wcülőkére az otthonotokon kívül, máshol?

Figyelt kérdés
Koliban lakom, de se a koliban, sem a egyetemen nem szoktam ráülni, sőt, ha elmegyünk valahova vendégségbe, ott sem nagyon. Ha nagy dolgom van, akkor a kezemet ráteszem, és arra teszem rá a combomat, de a máshol nem érek hozzá. Engem ez taszít. Milyen betegségeket lehet amúgy elkapni, vagy mik a ráülés veszélyei, illetve milyen alternatívák vannak, hogy rá lehessen ülni?
2009. márc. 2. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
én nem, max családtagoknál
2009. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
nyilvános helyeken sosem, max. puszta véletlenből barátoknál...
2009. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én még családtagoknál sem. Csak is és kizárólag otthon.
2009. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
En igen, kiveve vonatokon, de ott meg nem nagyon jarok wc-re, csak ha kibirhatatlan...nem tudok nem ulve pisilni.
2009. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyilvános helyen soha semmilyen körülmények között. Anyáéknál, anyósoméknál, tesómnál és közeli rokonnál ismerősnél igen. Igazából nem is az elkapással van a baj, hanem a nyilvános vécék koszosságával. Elkapni csak akkor tudsz valamit szerintem, ha a nunid vagy a bugyid odadörzsölődik az ülőkéhez, de hát ez nem így szokott lenni. Hisz normál körülmények között csak a combunk érintkezik az ülőlappal és a hátsónk egy része.
2009. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

A kezed helyett használj wc. papír ülőket higiénikusabb, vagy papírozd körbe.

Egyébként csak otthon ülök rá.

2009. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem én vagyok az egyetlen...

wc papír azért nem jó, mert akkor mindenhol rá kellene ülnöm, viszont, ha a kezemet előre teszem, akkor csak ott rátámaszkodom és máshol nem érek hozzá és mégsem kell ott gubbasztanom a levegőben jó pár percig.


köszönöm a válaszokat

2009. márc. 2. 20:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én ha nagyvécézek máshol,akkor körberakom wc papírral,szinte duplán.aztán kézmosás,és onnantól én már nem nyúlok se a kilincshet,se semmihez.én is itthon,szüleimnél,anyóséknál ülök rá.nyilvános helyen csak akkor megyek ha nagyon kell.undorító!
2009. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
mármint a rokonoknál hozzányulok a kilincshez,nyilvános helyre értettem.utolsó voltam.
2009. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

én enmbirnám rátenni a kezem

Soha nem ülök rá énsem a wc-re még a rokonoknál sem!Egyszerüen nembirok!csak nálunk és a szüleimnél!még nagyszüleimnél sem!


és nagywc-kor akkor is gugolva!kicsit nehéz és pisilni is könyebb ha ráülve de nembirok mert undorodom és gusztustalan meg mindig fertözésre gondolok. de szerintem sem lehet elkapni semmit ha csak a comb ér hozzá

2009. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!