Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciszta van a mellembe?

Ciszta van a mellembe?

Figyelt kérdés
2 éve voltam orvosnál mert sokszor fájt a jobb mellem.Ott azt mondták hogy ciszta de nem kell egyenlőre kezelni.Anyu most vissza visz idén nyáron.Mitől függ hogy kezelni kell-e és hogy kezelik,kiműtik vagy mit csinálnak? 15/L
2011. ápr. 13. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szeretnék "okoskodó" lenni, de érdemes odafigyelni. Többször volt ciszta a mellemben, amit mindig leszívtak. Egyszer nem rendelt az a Doktornő, és két havonta rendeltek vissza ultrahang kontrollra, a cisztám csak nőtt-nőtt. Egy év után jutottam oda, hogy leszívják, de akkor már nem lehetett, "betokosodott". Az eredmény: műtét során vették ki! Vigyázz Magadra!
2011. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
utolsó, nekem meg pont azt mondta a doki hogy az a jobb megoldás ha kiveszik mert ha csak leszívják akkor mindig újratöltődik , ahogy nálad is történt. amúgy meg nekem is van sajnos mindkét mellemben, és az egyikben elég nagy és fáj is, 2 hónapja vettem észre mert nagyon fájt és jövő hónapban kell visszamennem kontrollra. akkor nem csináltak vele semmit mondván hogy felszívódhat, de sajna ugyanúgy fáj hiába kenem krémmel. kérdező, szerintem ha nem okoz nálad problémát akkor nem kell piszkálni , és mivel 2 éve voltál utoljára dokinál gondolom hogy azóta nem fájt, lehet már fel is szívódott. de a doki majd úgyis megmondja.
2011. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!