Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a tourettesekról a vélemény?

Mi a tourettesekról a vélemény?

Figyelt kérdés
jómagam is tourettes vagyok és kíváncsi vagyok,h mit gondolnak az ilyen kamaszokról az emberek és a többi kamaasz
2009. márc. 2. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nagyon enyhe esettel találkoztam még előben. Néha mulattságos volt és jót nevettünk (vele együtt) rajta. Egy idő után már észre sem vettem. Nagyon nyilt ember, amikor egy párszor befejeztem a mondatait, akkor szólt, hogy ne csináljam, ez őt zavarja. Tehát oda-vissza megmondtunk a véleményünk. Mindenkinek van valami tikkje. :)
2009. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon hülye vagyok,de mi az a tourettes?????bocsi de érdekel.
2009. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2009. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


A tourent az, amikor internetről letöltesz valamilyen nagyobb mennyiségű fájl(pl fim, program), vagy zene!


Hogy mi a véleményem!? Ugyan nem vagyok tourent-es(bár le szoktam tölteni zenéket), egyáltalán nem ítélem el őket. Sokan mondják, hogy ez miatt fog tönkre menni a filmipar, hiszen az emberek nem járnak moziba, hanem letöltik. Ok rendben, de talán még meg is vennék az emberek, ha nem lenne annyira drága, és amikor kínálkozik egy egyszerűbb megoldás...


Szerintem idővel haladnia kellene a korral mindenkinek, értem ezalatt a touren-elleneseket és a filmiparban dolgozókat is, és egy olyan módszert kitalálni ami mindkát félnek jó.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hááát, kedves Tündérlány én azért csak arra válaszolnék amiben biztos vagyok. Amiről te írsz az torrent.
2009. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen tündérlány , a torrent az letöltőoldal a tourette pedig betegség
2009. márc. 2. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Hú, ez a Tündérlány nem semmi alak, azt se tudja, mire, de válaszol..

Szóval a Torette szindrómásokról.. Sajnálom őket amiért betegek és azért, h nagyon sokan furán néznek rájuk emiatt, el tudom képzelni, milyen zavaró tud lenni..:(

Azért nem teljesen értem a kérdést, mert aki tudja, mi ez, az nam gondol róluk semmi rosszat, aki meg nem tudja, az nem tud válaszolni sem..

2009. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen,valóban.igazad van kedves utolsó válaszoló:D
2010. márc. 1. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemrég találkoztam ezzel a tünetcsoporttal (sztem nem betegség!) egy videomegosztón. Együttérzek velük, és szeretném őket megérteni. Élőben még sosem volt ilyen élményem.
2012. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!