Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vérnyomást hogyan lehet...

A vérnyomást hogyan lehet levinni gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

úgy érted hogy természetesen?

a fokhagyma tabletták ügyesen leviszik és ez nem gyógyszer

én a Kwai nevűt szedtem

2011. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy a házi pálinka is vérnyomáscsökkentő hatású.
2011. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyél néhány gerezd fokhagymát,az csökkenti a vérnyomást,és nagyon egészséges is. Olcsóbb és jobb,mint a tabletták.
2011. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: tényleg olcsóbb, csak elfelejtettem mondani hogy én azért tablettába szedtem mert utálom a fokhagymát XD
2011. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
fehér fagyöngy teát iszom. a patikákban kapható. levitte a vérnyomásom.
2011. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!
2011. ápr. 3. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:

De mindenképpen beszéld emg az orvosoddal, mert aztán emg nehogy azért legyen stroke-od mert nálad épp nem használtak ezek a homeopátiás sarlatánságok!


Egyébként kismértékben csökkenti a sófogyasztás csökkentése (kb 5 hgmm-rel) Továbbá dohányzásról szokj le ha eddig éltél vele, alkoholról is, zsíros ételekről is, magas szénhidráttartalmúról is, ergo legyen egy egészséges étrended, emg sportolj is valamit (úszás, túrázás, futás ilyesmit), és akkor komoly mértékben csökkenhet..

2011. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!