Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Hónapokig...

Mi történik velem? Hónapokig rosszul érzem magam, majd 2-3 hét múlva ismét rosszul leszek.

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magam alatt azt értem, hogy rossz a kedvem, alig eszem, gyenge vagyok, úgy érzem, képelten vagyok végig csinálni egy napot, a dolgoknak csak a rossz oldalát látom, kilátástalan minden, vagdosom magam, nem szeretem mások társaságát, sokat sírok, és öngyilkosságra is képes lennék.


Amikor jól vagyok, akkor minden jó, sokat nevetek, szeretek mindenki, energikus vagyok. Szóval a fentiek ellentéte.


2011. ápr. 1. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha vagdosod magad, menj pszichomókushoz.

Mostanság amúgy én is dettó így vagyok - a nyesegetésen kívül. Egyszer tök hepi és majd' kiugrok a bőrkémből, aztán meg meghalni is jobb lenne, annyira apátia. De ez nekem a kajálás miatt van :S

2011. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hullámzó kedélyállapot, instabil hangulat = psziciáter szükséges.
2011. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!