Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj iszonyatosan a tarkóm?

Mitől fáj iszonyatosan a tarkóm?

Figyelt kérdés
Ma egész nap alig tudtam megmozdítani a fejem, mert főleg előre hajtáskor és oldalra fordításkor iszonyatos fájdalom nyilallik a tarkómba(+mintha az egész agyi részem fájna). Nem hogy jobb lett voln a nap folyamán, egyre rosszabb. Már szédülés és hányinger jön rám ,ha megmozdítom egy kicsit is. Volt már valakinek hasonló problémája? Mit tegyek? (Elvileg nincs meg egyik mandulám sem.)
2011. ápr. 1. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana orvoshoz menni, mert ez nem tréfa. Az ilyen tarkó kötöttség agyhártyagyulladásra is utalhat, hozzá a hányinger. Lázad nincs?
2011. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de még csak hőemelkedésem sincs szerencsére. Ha reggelre sem múlik el, nem néznek hülyének az ügyeleten, ha egy tarkómerevség miatt bemegyek?
2011. ápr. 1. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem néznek hülyének, legrosszabb esetben gyógyszert kapsz, de azért lehet egy labor vizsgálat sem ártana.
2011. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mentem el orvoshoz, mert úgy tűnt elfele múlik
2011. ápr. 27. 10:06
 5/5 A kérdező kommentje:
a azonban azóta se nagyon tudom mozgatni a fejem, és nem tudok aludni egy normálisat. Mégis miért nem szűnik már meg?
2011. ápr. 27. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!