Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Ez hormonzavar?

Mit tehetek? Ez hormonzavar?

Figyelt kérdés

Én egy 25 éves lány vagyok és nem Magyarországon lakunk.

Hát nagyon kínosnak tartom míg így anonimként is leírni a problémám...Előszöris elég sokáig szedtem fogamzásgátlót 6évig majd abbahagytam és elég érdekes dolgok történtek velem,először is egyre gyorsabban nőtt a szőr vissza rajtam.A kipattogással eddig is volt gondom a lábamon de nem ennyire...Na de tavaly szültem a babánkat terhesség alatt egy kicsit jobban éreztem magam de a melegtől akkor is kipattogtam mindenhol.A lábam miatt voltam bőrgyógyásznál de azt mondta nincs meg a bőröm felső hámrétege ezért pattog ki.Na de a nagy problémám az hogy amint abbahagytam a gyógyszert azt vettem észre hogy az arcom is kezd szőrösödni lehet hogy csak én látom de nagyon zavart és kiszedtem szemöldökcsipesszel.Na most ugye mindig szedni kell innentől kezdve de most már nagyon csúnyán jönnek ki a pattanások is rajtam és sebesek.Mit lehet csinálni ilyenkor,még a férjemnek sem merem mondani inkább próbálom mindig észre vétlenül eltüntetni a dolgokat csak a pattanásokat nem tudom.Nagyon kétségbe vagyok esve mit csináljak????


2011. márc. 29. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A kóros haj-szőrnövekedésnek -pl arcon nőknél- lehet hormonzavar az oka, keress fel egy endokrinológust, mondd el nyugodtan a férjednek, hogy melléd tudjon állni, ha beteg vagy azt ne szégyelld, mert nem a te hibádból van.
2011. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!