Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elpattant hajszálerek, mitől?

Elpattant hajszálerek, mitől?

Figyelt kérdés
10éves koromban vetten észre hogy a gyűrűsujjamon megpattantak apró hajszálerek és tele van piros pontokkal..Mitől történhetett, nem fáj az ujjam..csak olyan fura akinézete...most 23 vagyok és nem mulik, sőt néha 1-2hozzápattan....nem olyan nagy probléma mert elfér...csak kiváncsi lennék mitől van?
2011. márc. 29. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak az ujjadon?Nekem a karjaimon vannak tűhegynyi kis piros bevérzések.Egy rettentően erős fejfájás után jöttek ki, úgy vettem észre.Akkoriban erős vegyszerekkel dolgoztam.Az ilyen probléma lehet vérképeltérés következménye.Hogy mi más okozhatja még, azt nem tudom.Bár én azóta többször voltam vérvizsgálaton és semmi kórosat nem találtak.Szóval elég rejtélyes.
2011. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!