Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eldönteni könnyen...

Hogyan tudom eldönteni könnyen itthon, hogy milyen hátproblémám van?

Figyelt kérdés

A tartás szempontjából érdekelne. Tudom, látom, hogy nem normális, de nagyon akarattal sem tudom olyanná tenni.

Hogyan tudnám, eldönteni milyen gyakorlatok segítenének?


Ha ez segít a nyakamat egy kicsit jobban leengedem, mint mások. A vállam is előrébb helyezkedik el mint a gerinc tengelye oldalról nézve. A hasam vonalában pedig a gerincem kicsit jobban be van esve, de a hasamat nem engedem ki (mint Alekosz :D).


Vannak esetleg képek amikhez tudnám hasonlítani és gyakorlatok mellé tartásjavításra?


2011. márc. 28. 18:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy 17 vagyok. Lehet még rajta segíteni egyáltalán ilyen korban?
2011. márc. 28. 18:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Olykor még az orvosok sem könnyen döntik el, pedig kívülről látnak téged, hat évig tanulnak a diplomáért, aztán szakvizsgáznak, tapasztalatuk van és műszereik. Ez nem a tévé, ahol mindent pöccintésre el lehet intézni.
2011. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!