Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azibiot nevű antibiotikumot...

Azibiot nevű antibiotikumot szedek. Ma viszont mennék bulizni és ma kell bevennem az utolsó szemet. Ha kihagyom akkor se ihatok (mert ugye napokig hat), vagy ihatok rá is?

Figyelt kérdés
Mert én lehet, hogy vak vagyok, de nem találtam a betegtájékoztatón alkoholra vonatkozóan semmit..:D Aki tud bármit róla az írjon,mert nagyon fontos lenne tudnom,hogy ihatok vagy inkább el se menjek..:s
2011. márc. 26. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Inni ne igyál,viszont helyette szedjél probiotikumot és egyél élőflórás kefírt/joghurtot...különben az immunrendszered csak rosszabb lesz.

(én mondjuk eleve nem vagyok antibiotikum párti...)

2011. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja,és pia nélkül nincs buli ? :)

én kb. 10 évig jártamúgy bulizni,hogy egy kortyot nem ittam,és rohadtul jól éreztem magam.sőt..általában én hagytam el a táncparkettet utoljára :)

2011. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ezt adta az orvos.nem nagyon érdekel,hogy antibiotikum,vagy probiotikum..vagy mit tudom én még mik vannak..:D háát persze,pia nélkül is van buli,de nem azért megyek,hogy csak ott üldögéljek.a kedvem meg nem jön meg csak úgy..néha már akkor se ha iszom.:| persze tudom,hogy neked van igazad,hogy ne igyak,de végül is azért megyek..:)
2011. márc. 26. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb antibiotikum nem fokozza a pia hatását, de az emésztőrendszernek odatesz rendesen (erre kell probiotikum, az helyreteszi). Van, akinél már maga az antibiotikum hányást, hasmenést okoz, de ha iszol, tapasztalatból mondom, hogy ocsékul leszel tőle, szóval ne erőltesd. Ja és a felszívódést is lehet, hogy befolyásolja.

Amúgy elég baj, hogy józanul nem tudsz szórakozni... Remélem legalább már legálisan vehetsz inni, ha már sikerült ennyire kiégni. :D Dobj be egy energiaitalt, az is felpörget.

2011. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elmentem,viszkiztem,semmi nem történt.egyrészt nagykorú vagyok,másrészt nem azt kérdeztem,hogy hogyan bulizzak,hanem,hogy lesz-e valami.de azért köszönöm a válaszokat.:)
2011. márc. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!