Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jó az embereknek ha...

Miért jó az embereknek ha füveznek? Véleményeket kérek!

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, az ember reggel felkel, megcsinálja amit kell, elmegy melóba, hazamegy, magcsináljaa házimunkát, vacsi, (esetleg kis sex), aztán alvás. És ez az emberek napi élete több éven keresztül, sőt életük végéig is. Ezt úgy igazán ép ésszel nem lehet kibírni, mindenki máshogy próbál kikapcsolódni. Van aki füvezik, bulizik. Részemről úgy gondolom, hogy amíg másnak nem árt vele, addig mindenki azt csinál amit akar, az ő élete...
2009. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt nem lehet leírni! Csak az tudja milyen érzés, aki kiprobálta!
2009. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Én kipróbáltam,hát nem kívánom senkinek azt a halálfélelmet amit átéltem tőle!!

Iszonyú volt,alig vártam,hogy elmúljon a hatása!!

Nem kívánom senkinek,soha többet nem tenném,nem is ajánlom senkinek!!!!Brrrrr.....

2009. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mert ha már szarrá kell dolgoznod magad hogy egy kicsit meg tudj élni, akkor szükséged van egy kis lazításra, kikapcsolódásra. szerintem jó dolog.
2009. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert el lehet tőle kellemesen lazulni.
2009. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem azér mert lelki bajuk van,vagy ebben keresnek kiutat.Lazulni máskép is lehet,masszírozzátok meg egymást párotokkal,annál nincs jobb lazítás vagy tegyél be egy agykontrollos meditációt.Nemtom miér jó,iszonyat büdös,fáj a tüdőd tőle,azt se fogod tudni hanyadikán van elseje.

És drága is,hogy elpusztítsd magad.Nah ez vhogy nem jön át miér jó.

2009. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!