Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastagbélgyulladást hogy...

Vastagbélgyulladást hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés

vastagbél-tükrözésre megyek csütörtökön, gyulladás gyanúja miatt. ugye nem kell műteni vagy ilyesmi, ha kiderül hogy tényleg vastagbél gyulladásom van? hogy lehet ezt kezelni?

előre is nagyon köszönöm!!!


2011. márc. 19. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mitől van begyulladva.
2011. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amik lehetnek fekélyes vastagbélgyulladás,irritábilis vastagbélgy,chron betegség....hát nem is tudnám megmondani melyik rosszabb,sajnos mindhárom nagyon komoly betegség.Egy biztos,mivel még nem tudni mi a bajod....de mindenképp szigoru életmód váltás lesz legalábbis az ételek terén.Nekem irritábilis bélszindrómám van...nem ehetek pörkölteket,fűszeres kajákat,és még sorolhatnám...3hétig voltam depressziós emiatt.30éves nő vagyok világ életemben kolbászt,szalonnát körömpörköltet,mindet ettem(hozzá teszem 52kg voltam),és erről azonnal le kellett mondanom,mert mindentől hasmenésem volt,nagyon depressziós voltam,hogy vizben főtt husokat egyek fűszer nélkül...mostanra hozzászoktam,de sajnos 47kg vagyok és semmit sem hízok.Erre készülj fel,hogy a magyaros kajáról le kell mondani....és ha nem teszed?Majd megérzed a súlyát,én is háborogtam és visszaszoktam a szalonnára 1-1napra,hát a következő nap,már a mentő vitt el a fájdalom miatt.Ezt megcsináltam 2x-3xaztán inkább hozzászoktam az egészséges kajákhoz.
2011. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!