Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menyit ér egy igazi emberi agy?

Menyit ér egy igazi emberi agy?

Figyelt kérdés
Nem vicc a kérdés ezért kérem ne töröljék. Az orvosi egyetemeken szokott lenni némely szakmai orákon prezentácio során bemutatva egy-egy igazi emberi agy , neuropatologiai szakon még boncoljuk is. Az lenne a kérdésem menyit ér (vagy ennek eszmei értéke van ? ) egy felnőt teljes agy ?
2011. márc. 18. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán Einsteinné lehetne az etalon, de annak értéke sem fejezhető ki pénzben.
2011. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Átlagos orvosi célokra használt agyra gondoltam.
2011. márc. 18. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy külön lenne meghatározott értéke. Az egyetem általában a nagykeres családi csomagolásban kapja, amihez jár a hulla többi része is.
2011. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első, Einstein agya pont nem etalon, mert a bácsinak volt némely agyi elváltozása, ami miatt rendkívüli tudós lett, de az vitathatatlan, hogy nem volt teljesen normális. Egyébként az emberi agy pontosan annyit ér, amennyi pénzt az anatómia intézet belefektet a tartósításába, valamint a majdani a test többi részével együtt történő eltemetésébe.
2011. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólásomat kiegészíteném annyival, hogy a halott emberi agyra gondoltam, az élő értéke felbecsülhetetlen.
2011. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha tied akarod eladni ne is fáradj vele.
2011. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!