Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szed valaki közületek B-MAX...

Szed valaki közületek B-MAX multivitamint?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor célszerübb bevenni? Reggel vagy este lefekvés után? A betegtájékoztatón az van hogy a tabletta a nap bármely szakaszában, étkezéstől függetlenül fogyasztható. De ha reggel veszem be akkor később sárga lessz a vizeletem tőle, viszont ha este veszembe lefekvés előtt akkor reggel alig sárgás színű leszz a vizeletem. Szóval szerintem este nagyobb részben hasznosítja a szervezet viszont éjszaka lelassul a bélmozgás és a veseműködés is. Szóval nem tudom! Talán reggelente azért nem sárga a vizelet mert este a vese jobban megszüri. De nem értem ez már nekem túl bonyi! Azt tudom hogy a gyógyszerben lévő ginseng növeli a fizikai és a szellemi teljesítő képességet (szerintem éjszaka a fizikai teljesítő képesség 0 mivel alszunk szóval ez felesleges de talán napközben fejti ki ezt a hatását a gyógyszer) másrészt azt is írja hogy jó az álmatlanságra. Egyébként még savas vagyok (sok üdítőt fogyasztok) szóval reggel gyógyszert bevenni nem tanácsos éhgyomorra mert csak savat csinál de ez étkezéstől függetlenül fogyasztható úgy hogy ez nem lehet baj. De én már nem tom hogy lenne jobb talán tök mind1 a betegtájékoztatón is ez van meg a doki is ezt mondta csak engem már érdekel a dolog.
2011. márc. 9. 19:52
 1/2 A kérdező kommentje:

A B-MAX Multivitamin megfelelõ arányban, a szervezet számára legfontosabb vitaminokkal támogatja az egészségünket, növeli ellenálló képességünket a

multivitaminban található B-vitaminokkal, folsavval és biotinnal, melyek hozzájárulnak az idegrendszer egészséges mûködéséhez, javítják az emlékezõtehetséget, segítik a koncentráló képességet, valamint enyhítik a depressziót, és az álmatlanságot.

A C vitamin az immunrendszer működését erősíti, antioxidáns hatású vitaminunk.

A Ginseng gyökér természetes hatóanyagai segítenek a szellemi és fizikai kimerültség leküzdésében.

Főbb összetevők:



C-vitamin (500mg/tabletta)


B1 (50mg/tabletta)


B2 (50mg/tabletta)


B6 (20mg/tabletta)


niacin (18mg/tabletta)


pantoténsav (6mg/tabletta)


folsav (200mcg/tabletta)


biotin (150mcg/tabletta)


B12 (50mcg/tabletta)


Panax ginseng kivonat (100mg/tabletta)


A ginzeng készítmények fogyasztását nem ajánlják terhességben, szoptató anyáknak, magas vérnyomásban szenvedőknek, asztmás és tüdőgyulladásos betegeknek, valamint véralvadási zavarokkal küszködőknek.

2011. márc. 9. 19:52
 2/2 anonim ***** válasza:
EZ NEM GYÓGYSZER! Étrend kiegészítő! A vizeletet a b2 festi meg , a felesleg ürül. Étkezés közben kell szedni a legobban akkor fog szívódni!
2011. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!