Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tud csinálni a sebész a...

Mit tud csinálni a sebész a gyulladt lábujjammal?

Figyelt kérdés
Igazából azt sem tudom mitől van begyulladva... Tavaly egyszercsak megállt a növésben, aztán meg elkezdett lenőni (nem volt begyulladva). Már majdnem lenőtt a teljes köröm, de most megint megállt, és nagyon begyulladt a körömágy. Ezzel mit tud csinálni a sebész?
2011. márc. 9. 13:17
 1/5 poiu ***** válasza:
Sajna benne van a pakliban, hogy leveszi a körmöd. Ez nem fáj, de utána egy ideig kellemetlen lesz, és nagyon kell rá vigyáznod. Viszont elműltak a fagyok, járhatsz lukas orrú cipőben, szandálban.
2011. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos le kell kapni a benőtt körmöket.Persze nem érzed majd, és ez olyan amit halogatni lehet, elkerülni kizárt, és minél később, annál roszabb lesz.

Az új köröm ami már szép, kb 1 -2 hónap alatt nő ki.

2011. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyébként nem volt benőve, nem tudom miért kezdett el lenőni első alkalommal.

Holnap elmegyek a sebészetre, ott helyben leveszik a körmöt, vagy ez "komolyabb beavatkozás"?

2011. márc. 9. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy már akkor leveszik, vagy kapsz egy időpontot és akkor kell visszamenned.

megcsinálják és már mehetsz is haza.

2011. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Ez nem komoly beavatkozás. A fiam egyik ujjára rácsapódott az ajtó, én vettem le a maradék körmét. Még csak nem is sírt. Utána lehet kellemetlen, vigyáznod kell, hogy ne rúgj semmibe stb.
2011. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!