Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Bedugult a fülem....

Segítség! Bedugult a fülem. Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
meg vagyok fázva,folyik az orrom,köhögök. tegnap reggel bedugult a jobb fülem és azóta nem dugul ki,aztán ma a bal fülem is bedugult.kicsit fáj mind a kettő. mi lesz velem? megfogok süketülni? mit csináljak?
2011. márc. 8. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Dokihoz?
2011. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2-re megyek,de mi van velem?::(((
2011. márc. 8. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer kegyetlenül fájt a fülem,megnézte doki és kimosta.Pár perc volt.Kb 30 centis vizipisztolyhoz hasonló valamivel langyos vizet fecskendezett a fülembe.Kicsit furcsa érzés volt,de nem fájt.(elötte azzal ijesztgettek,hogy fel kell szúrni,tiszta ideg voltam miatta).Talán neked is csak ilyesmi gond van.
2011. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
nem fogsz megsüketülni.és ha igen akkor mi lenne?hm?
2011. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Val.szeg begyulladt. Ne izgulj, nagyon jól tudják gyógyítani.
2011. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
orrcsepp, úgy csöpögtesd, hogy hanyatt fekszel és addig maradj úgy, míg az orrcsepp ízét a szádban nem érzed...azért van bedugulva a füled ugyanis, mert tele van az orrod és az arcüreged váladékkal
2011. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ugyan ez van velem is beteg vagyok , köhögök lázas vagyok, és a jobb fülem bedugult és én is félek h megsüketülök.... :S
2011. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!