Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lejárt Rivotrilt be lehet még...

Lejárt Rivotrilt be lehet még venni?

Figyelt kérdés

Elhagytam a mostani üvegcsét, de van egy régebbi. A baj csak az, hogy 2009 végén lejárt. Ettől még be vehetnék egy negyedet vagy felet? Csak amíg találok orvost aki felírná nekem.

A másik kérdésem, hogy nem tudok hazamenni kiíratni másikat az orvossal, de ha hétfőn bemegyek Pesten ügyeletere és megmondom, hogy ezt szoktam szedni és írjanak ki, megteszik?


2011. márc. 5. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
persze, én meg besétálok és kérek morfint, mert szoktam szedni...
2011. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, valahogy sejtettem.... :)
2011. márc. 5. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
A lejárt rivotriltől semmi bajod sem lesz. És iratni is tudsz odahaza, ha valamelyik rokonod elmegy a receptért a pszichiátriára, ahol a kartonod is van. De oda is telefonálhatsz, és elmondod a problémádat. Egyébként érdekes probléma, hogy elhagytad a gyógyszered, aminek nem is kell nálad lenni, ha csak naponta egy alkalommal kell bevenni belőle.
2011. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!