Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér remek, de mi az a...

Aranyér remek, de mi az a pici csomó?

Figyelt kérdés

4 napja vettem észre hogy feltehetőleg aranyerem van mert fáj ülni meg véres volt a toalett papír. ez ugyebár népbetegség vettem rá reparont (tegnap) de észrevettem,hogy abban a kis kitüremkedésben (ami tehát az aranyerem:D)van egy aprócska csomó és az fáj. ez vérrög lehet mert hallottam,hogy azok sokszor állnak meg ott.

ez most fel fog szívódni vagy mi lesz? proktológusnál már jártam téves riasztás volt plusz tízezer forint többet nem szeretnék menni.


2009. febr. 18. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kizáródott vérrög, ami általában fel szokott szívódni, vagy legalábbis a csomó visszahúzódik.

De mi az, hogy a proktológus téves riasztás volt? Ha egyszer aranyered van, akkor gondolom, nem volt indokolatlan felkeresni.

2009. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Használj Naturlandos Árnika krémet az aranyérre, mert hamar meggyógyítja. Tapasztalat...

Gyógyszertárban lehet kapni, de talán van drogériákban is. Jobbulást! :)

2009. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki hogy gyerekkoromban bizonyára sokszor volt szurulásom, -teszem hozzá elég nagy szaktekintély a nő-és hogy csak egy kis szépséghiba nem aranyér,csak bőr és ha hideg vízzel mosakszom esténként akkor nem fog előjönni.nem is fájt meg semmi csak mégis,volt ott valami azt hittem aranyér:D
2009. febr. 18. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, ugyanannál az orvosnál járhattunk, mert nekem is ezt mondta.
2009. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úú buda margit híd? lehet hogy nem is doki:D de ha mégis,örülök,hogy nem vagyok egyedül a hibámmal:)
2009. febr. 19. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak itt nem akarom kiírni a nevet. Mondjuk nekem végbélrepedésem volt, azon átmenetileg segített, de az aranyérre egyszer azt monta, hogy van, egyszer azt hogy nincs. Ezenkívül ugyanazt, amit neked.
2009. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamillás ülőfürdő és Reparon kúp estére. Mindkettőt wc-zés és tisztálkodás után. Én még vízzel ki is mosom előtte, hogy nem maradjon széklen a végbélben. Egyél sok szőlőt és szilvát és teát mézzel vagy csapvizet igyál.
2009. szept. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!