Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? A honaljamban...

Mi lehet ez? A honaljamban apro borkinovesek vannak.

Figyelt kérdés
Egyre tobb. Olyan mintha kocsanyon levo bordarabka lenne.Mi lehet ez?
2009. febr. 17. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fibrómák. Teljesen ártalmatlan, sok embernek van. Ha útban van, bőrgyógyász el tudja távolítani neked, de szerintem a hónaljadban kényelmesen elférnek. Nekem is van kettő.
2009. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Első!


Nekem is van egy a hónaljamban, ami nem zavar. De kettő a nyakamon is található, és félek, hogy könnyen megsérül. A bőrgyógyász hogyan távolítja el?

2009. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Uszodaszemölcsnek is hívják.Vírus okozza,és ha nincs szerencséd el is terjedhet.A bőrgyógyász fájdalom nélkül megoldja.
2009. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Neeem, ez nem uszodaszemölcs!!! A férjemnek most távolították el a fibróbáit, ezek jóindulatú bőrkinővések, volt több a hónaljában és a comja belső felén. Lézerrel égették le, egyszerre csak egy oldalon, mert utána seb marad a helyén és az kellemetlen, amúgy az egész eltávolítás nem vészes.


Az uszodaszemölcs pedig egészen apró, alig emelkedik ki a bőrből, gyöngyházfényű, nekem pedig 3 napja fagyasztották folyékony nitrogénnel, 10 másodperc volt és szinte fájdalommentes. ili

2009. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy ezek a fibrómák ártalmatlanok, csak ha dörzsölődik, zavar esetleg esztétikailag stb., akkor érdemes vele foglalkozni.
2009. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!