Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be az időmet,...

Hogyan osszam be az időmet, hogy ne rogyjak össze végkimerültségben?

Figyelt kérdés

1 hónapos tanítási gyakorlaton vagyok, + be kell járnom a suliba is órára, + diákmunka, muszáj, + készülés köv. órára, stb, stb, stb.


Nem panaszkodni akarok, biztos más is járt már így, de hogyan osszam be az időmet, mikor nincs időm aludni, enni, pisilni, este 8-ra jobb esetben hazaérek és másnapra tartanom kell 5 órát, + a számonkérések, meg a munka?


Valaki, aki ért az időcsavaráshoz...?


2009. febr. 17. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kelj fel reggel, pisilj, reggelizz!, moss fogat, öltözz fel és menj el tanítani. Aztán a suliban tízóraizz (mondjuk egy alma, vagy valami gyümölcs, esetleg műzli). A diákmunka után vagy alatt (nem tudom, hogy ezeket mikor csinálod) ebédelj (Ha lehetőséged van hazamenni, bár nem hiszem, akkor egyél levest és másodikat is. Feltétlen főtt ételt!). Ha már hazamentél akkor kicsit lazíts (tv, gép, zene, stb.), aztán kezdj csak el tanulni. Ha megtanultál, akkor uzsonnáz (attól függ, hogy jön ki az idő). Ha még van időd megint csináhatsz akármit (esetleg még takaríthatsz is). 7 óra körül nem ártana vacsorázni. Fürödj meg, mossál fogat, stb. és legkésőbb 22 órakkor feküdj le aludni.
2009. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy ne aggódj. Huszonévesen egy hónap alatt még senki nem purcant ki túlterheltségtől.
2009. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

főtt étel? jesszus mikor találmkoztam vele...

ettől függetlenül kicsit más beosztásban talán műkszik a dolog, a gyomorfekély elkerülhetetlen+ Tv, ilyenek megint kiesett.A bajom az, hogy az esti 22 órától alvás megint kiesett, mert este 8kor végzek a suliban, addig még nem ebédeltem, és 10-ig nem tudok felkészülni min. 3 órára.

2009. febr. 17. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig alvásra szükség van, és igen, jól látod, főtt ételre is!
2009. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor ilyen életet éltem, amíg utaztam pl metrón, vagy vártam a villamosra mindíg tanutam, vagy a dolgomat intéztem, tudom hogy csúnya dolog, de nagyon sokszor ettem is utazás közben. Egy táskában hordtam, hordom a mai napig is az életem, benne a tanulni való, a munkahelyi megbeszélésre a jegyzeteim, a feladandó csekkek, minden "holt" időt megpróbálok kihasználni.
2009. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt én is kihasználnám, de én biciklivel járok...
2009. febr. 17. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a tested karbantartod egy kicsit. Hétvégéken mit csinálsz? Akkor nem tudsz feltöltődni egy kicsit?
2009. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dolgozok, készülök az óráimra, és nagyon minimális időt a párpmmal töltök... Akkor azért valamivel többet alszok.
2009. febr. 18. 16:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!