Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha általában kb....

Normális, ha általában kb. 0,5 - 1 perc is elég ahhoz, hogy elaludjak? Ez örökletes?

Figyelt kérdés

Apunál is figyeltük már, hogy szólunk hozzá, aztán meg kb. 1 perc múlva már horkol.


Én is ilyen hamar elalszok. Nem függ attól, hogy fárasztó napom volt-e vagy sem. Ha eldöntöttük, hogy na jó, akkor már alvás, akkor adok egy jó éjt puszit a barátomnak, és alvás. Hiába szól hozzám kb. 1 percen belül én már alszok. Nem tudok róla, hogy lenne valami szervi bajom vagy ilyesmi.


Más is van így?


2009. febr. 16. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apum is ilyen, nem hiszem, hogy baj lenne, én inkább szerencsésnek hívnálak :P Nekem minimum 3/4 óra kell :S Cserélhetünk... (:
2009. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval, szerintem semmi bajod...:) Irigyellek is...:P
2009. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon hamar el tudok aludni, mondhatni bárhol. Nekem az sem számít, ha idegen helyen vagyok (pl. szálloda céges út miatt), anyósoméknál. Amikor elhatározom, hogy leteszem a fejem, a férjem szerint 2 percen belül alszok. :)
2009. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint ugyanígy vagyok, de hát végülis ez jó dolog így!:)
2009. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok. Későn szoktam ugyan lefeküdni, de ha egyszer lefekszem, akkor alszok is. Semmi forgolódás vagy ilyesmi.
2009. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!!! Csak az ismerőseim körében (elmondásuk szerint)mindenkinek kell legalább 20 perc mire elalszik, és ezért volt furcsa az én gyors elalvásom.
2009. febr. 17. 10:41
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
én suliban óra alatt simán elalszok 10 sec alatt is XDXD olyan ki****tt unalmas :)))
2009. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!