Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdekes betegségem van?...

Érdekes betegségem van? Alergiás vagyok a vízre.

Figyelt kérdés

Ha vízéri a kezem vagy lábam utána ugyérzem mintha kilenne száradva pedig nem. lehelgetem összeszorítom hogy jobban nedvesedjen meg ilyenek pedig elég hidratált szerintem agybeteg vagyok :S:S

21 éves vagyok és 2éves korom óta zokniba tudok csak elaludni.Nem bírom elviselni ha nincs rajtam zokni és úgy összeér a lábam mert kiráz a hideg a száraz hangjátol :S

A bőröm tökéletesen puha szóval nincs kiszáradva de én mindig úgy érzem.nyáron is zokniba vagyok éjjel nappal kivéve mikor fürdök de utána egyből zoknit húzok.orvos aztmondnta vegyek krémet kb 1 tubus krém 2 nap alatt elfogy nálam.ha felszívódik rögtön bekell kennem mert úgyérzem jól magam ha hidratált a kezem lábam :S


Nemazért de szerintem nemvagyok normális :S


2011. febr. 27. 02:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs *Allergia
2011. febr. 27. 02:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem allergia, inkább kényszerbetegség.
2011. febr. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszadónak, ez valószínűleg kényszerbetegség (OCD), és szakemberhez kell fordulni, mert ha nem kezelteted, egyre rosszabb lehet.


[link]

2011. febr. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kizárt. Az emberi szervezet jó része is víz, halott lennél, ha allergiás vagy rá.
2011. febr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen betegség, de az ennél komolyabb tünetekkel járna.

Ha biztosra akarsz menni, akkor keress fel egy bőrgyógyászt, de inkább tűnik pszichoszomatikus bajnak.

2011. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem sem vagy normális. szal dilidokihoz menjél inkább.
2011. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
te meg anyádba
2011. febr. 27. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!