Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csómó kezemben utolag lehet...

Csómó kezemben utolag lehet belőle probléma?

Figyelt kérdés
2 csomo van a kezemben KB:2-4 éve vannak meg 1 gyik a jobb kezem kisújam alat pontosan másik balkezem kisujam alat sokkal lejeb.Mind 2 kb:1 cm-es egyik kiis van dudorodva.
2011. febr. 24. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:

meg kell nézetni, sógornőmnek kivágták őket.

De nekem is volt a mutató ujjam 2. ujjpercénél, aztán egy nap rávágtam ököllel a befőttesüvegre, hogy kitudjam nyitni, és eltűnt, azóta sincs ott:P


22N

2011. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kivágatni :((((( AZT biztos nem. Egy csomóü mi akar leni egy husgolyó?
2011. febr. 24. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy ezt egy ortopédiai, vagy kézsebész tudná megmondani!

Lehet a csomó az ínhüvelyből, a csontból, vagy a bőrből kiinduló probléma. utána néztem, és ezt találtam a neten.

2011. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

majd meglátom 14 éves vagyok hüjéskdtünk haverokal akór szereztem 1 gyiket másikat meg fát pakoltam ráeset egy kezemre...


De káros lehet ? néha szokot féjni vagy mikór sokáig szóritok valamit vagyis PL:sújzozok bedagad a csomó.

2011. febr. 24. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
hát, mivel írtad, hogy 2-4 éve van meg, így tuti, hogy nem egy kis zúzódásról van szó. Viszont azt sem hinném, hogy olyan nagy lenne a baj. de ez alatt ne azt értsd, hogy akkor nem kell vele foglalkozni, azért jó lenne, ha látná egy szakember.
2011. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát meglátom az baj ha ropog xd vagyis ha bal kezemet azstalra rakomteljeen leszoritom elkezdem balra jobra mozgatni +fel.
2011. febr. 24. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:

hát, az nem jó, ha ropog. Az viszont szerintem a súlyzózás miatt van, bár nem tudom mennyit súlyzózol átlagosan. De vigyázni kell vele, mert a későbbiekben komoly ízületi problémáid lehetnek, ami borzalmas fájdalmakkal jár.

Ajánlanám, hogy kezdj el szedni, valami ízületvédőt.

Illetve félve ajánlom, mivel nem test építesz, így inkább be sem linkelem. A háziorvosod biztosan ír fel valamit:)

2011. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akór anyát-.- megkérem vigyen el dokihoz nézese meg a kezemet DE kivágatni biztos hogy nem fogom.
2011. febr. 24. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
helyes döntés:)
2011. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!