Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki tüdőrákban meghal, az...

Aki tüdőrákban meghal, az hogy hal meg?

Figyelt kérdés

Úgy értem: megfullad, vagy csak elalszik?

Morbid a kérdés tudom, de a pótapám abban halt meg :(


2011. febr. 24. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
A kórházban a mosdó fölött köhögi ki a véres tüdődarabokat és a végén megfulladt, valamint férvertőzést is kap.Ne akard látni!!!
2011. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én pontosan ugyanezt hallottam, szörnyű lehet:(
2011. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért nem ilyen durva mindig ahogy az első írta.

A nagybátyám is nem is olyan rég tüdőrákban halt meg.Kórházban volt már,és a nagy fájdalmai miatt morfiumot kapott,Így nem érzett semmit,és ő egy napon elaludt.Nem kelt fel többé..De elég fájdalmas betegség,ez tény...

2011. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én sokat időzök a tüdő klinikán és legutóbb és egy végstádiumos türőrákossal voltam egy szobában aki sajnos meghalt. Ő csak elaludt, szépen csöndben.

Előtte való napokban sokat kiabált meg nem tudott magáról, de köhögni nem köhögött azt tudom. :(

2011. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jézusom... Remélem neki nem fájt :(( Nagyon szerettem
2011. febr. 24. 12:34
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj minden ember a világon halálnemtől teljesen függetlenül oxigénhiány miatt hal meg, az mindig a végső ok :)


Amúgy egy tüdőrákos sokféleképp meghalhat, lehet, hogy tényleg a tüdeje annyira roncsolódott már, hogy "megfullad", de ezt ne úgy képzeld el, hogy egyik pillanatban már nem kap levegőt, hanem egyre kevesebbet kap, először mozogni nem tud mert rögtön kifullad, majd a fekvéshez is kevés a levegő, szóval ez egy lassú, napokig-hetekig tartó fulladozás. A "jó" dolog ebben, hogy az utolsó időkben az oxigénhiány és a gyógyszerek miatt már valószínűleg nincs magánál.


Lehet, hogy a szíve adja fel hamarabb, nem kapnak elég oxigént a szívet mozgató izmok, és végül feladják a küzdelmet.


Lehet, hogy kap egy vérmérgezést, mivel a szervezet már nem tudja a különböző veszélyes anyagokat úgy hatástalanítani, lebontani, így a vére tele lesz mindenféle "kosszal". Végül ez is szívmegállást okoz.


Lehet, hogy tüdőgyulladást kap, ez a tüdő- és szívbetegek körében elég gyakori, a gyenge tüdő már nem tud megfelelően védekezni, a kórokozók kiválóan szaporodnak benne, és lehet, ez viszi el végül, nem a rák.



Mindenesetre amit az első írt, az elég túlzás, én megnézném azt a végstádiumos tüdőrákost, aki el bír menni a mosdóig... ha ez megnyugtat, akkor valószínűleg az utolsó órákban/napokban a gyógyszerek, a kevés oxigén és az utolsókat rúgó szervezet miatt már valószínűleg nem volt magánál.

2011. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A legtöbbje azért még elszív egy cigarettát. Szal nem lesz hosszú életű, és azt a keveset is sz@rul éli meg.
2011. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
12:34: köszi!! megnyugtattál:) mondjuk azért én ennél szebb halált képzelek el magamnak:/
2011. febr. 24. 13:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem minden cigis tüdőrákban hal meg. Aki még iszik is, az májrákban. Egy itteni lakosnál nem is tudták meghatározni, hogy máj, tüdő vagy gégerák vitte e el, és ezért fel is kellett boncolni. Végül is nála a tüdőrák volt a győztes.

2011. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ez volt a kérdésem lényege, tudom, hogy nem minden cigis hal meg tüdőrákban. A kérdés az volt, hogy a tüdőrákos HOGYAN, miként, mit érez... stb, de már megkaptam a választ:(((
2011. febr. 25. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!