Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS, fáj! Tatabányán ki jó...

SOS, fáj! Tatabányán ki jó fogorvos, aki elfogad egészségkártyát, de a gatyát nem szedi le rólam a pénzért?

Figyelt kérdés
Az SZTK ba nem akarok menni...egyszer beleböktek a csontomba a tűvel,máskor megcsúszott a fúró... inkább fizetek,csak ne fájjon
2011. febr. 24. 06:21
 1/4 kojee ***** válasza:
Dr Győri Magdolna, akit én ismerek, jó fogorvos, nagyon kedves, elfogadja az egészségkártyát, de nem olcsó (amúgy meg egyik magánrendelés sem az). Szerintem ha nem sztk-ban oldod meg 10-20e forinttal készüljél,amit majd az egészségpénztár vissza fog utalni neked.
2011. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Magdi annyira jó fogorvos, hogy a 15 évvel ezelőtt fehér töméssel megcsinált rágófogaimmal még mindig nincs semmi baj. Nem esett ki, nem szuvasodott tovább, és mindegyik megvan, pedig csöppet sem kíméltem őket. Igaz, már akkor sem volt olcsó, de nagyon jól dolgozik. Remélem ez nem változott azóta semmit, mert megint készülök hozzá.
2011. márc. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én régebben jártam a Magdihoz, de manapság nem vagyok elhűlve tőle. Lehet, hogy egy kicsit belefáradt a munkába, és ez a minőség rovására megy?
2011. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tudok egy nagyon aranyos, nagyon jó fogorvosnőt, de nem Tatabányán, hanem a szomszédos Oroszlányban. Dr. Farkas Emíliának hívják. Ott rendel maszekon. A kecskédi fogorvosi rendelőintézetben lehet elérni telefonon.

Hogy pótlásokat milyet csinál, és hogyan húz, azt nem tudom, de fogat tömni azt piszkosul tud. És olcsóbb is a Győry Magdolnánál.

2011. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!