Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Késsel csontig szúrtam a...

Késsel csontig szúrtam a kezemet és enyhe zsibbadás lett az egész alkaromban?!?

Figyelt kérdés

Kb fél órája, a bal kezem nagy- és mutató ujjam között picit följebb a csont állította meg a kést és kb 3mmre beláttam a sebbe és lassan kezdett vérezni. viszont az egész alkarom egy kicsit zsibbad azóta.

Miért?


2011. febr. 21. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen mély sérüléssel mindenképpen orvoshoz kell menni ki kell tisztítani, tetanusz elleni oltást adni, mert gyorsan nagyon ocsmány fertőzés lehet belőle. A zsibbadásra nem tudok mit mondani talán megsértettél egy idegszálat.


Lényeg a lényeg még ma menjél el vele orvoshoz.

2011. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nyáron kaptam tetanuszt. tettem rá betadint.
2011. febr. 21. 21:41
 3/10 anonim válasza:
Ha sérült a csont külső része és ha bejutott vmilyen kórokozó akkor valszeg lesz belőle egy csonthártya gyulladás, ami tovább mehet ampucáióba is ha súlyosabb szal sztem nézze meg doki;)
2011. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
*amputációba
2011. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előttem szólóhoz csatlakozom , az a baj hogy mély a sérülés a betadin meg csak felületet tudja fertőtleníteni szóval simán juthatott be baktérium. Mindeképpen lássa orvos.
2011. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
már nem zsibbad.ha holnap megyek az már késő? de mégis h nézi meg?! el küld vmi vizsgálatra is? ha most bemegyek az ügyeletre mi lesz?
2011. febr. 21. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:
NE itt kérdezősködj, hanem nyomás a legközelebbi ügyelet.
2011. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
úgy össze van záródva a seb, h szét sem tudom nyitni.3mm hosszú és kb ugyanannyi mély.
2011. febr. 21. 22:53
 9/10 anonim válasza:
Hülyék vagytok? Az orvosok beleöntenék a tömény sósavat a kezedbe.A lúgot leitatták a nővel meg ilyenek.Én soha nem mentem életembe orvoshoz.Még akkor sem amikor a kezem eltört mert ráesett az acél varrógép.
2011. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Autóban ültél már, arany bogaram? Tudod hány halálos baleset van naponta? A közelébe ne menj egynek se!
2011. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!