Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell műteni a térdét...

Miért kell műteni a térdét (bővebben)?

Figyelt kérdés

egyik bnőm leesett a lépcsőn. hallottam h műteni kell a térdét de azt nem tudom h miért.. igazából mostanában nem igazán beszélünk de nem részletezem, csak mondjátok el a véleményeteket légyszi.


mi baja lehet a térdének szerintetek? pl.


u.i.: tudom h fura itt kérdezni ezt de meg van az okom, kösz.


2011. febr. 10. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szokott olyan történni, hogy térdre eséskor letörik egy darab porc, vagy csontdarab, és azt el kell távolítani.

A térdízület kevésbé védett, és ha pont ráesett a lépcső szélére bármi történhetett.

2011. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi :)

és utána majd tud menni újra rendesen meg "normál életet élni"?

2011. febr. 10. 22:45
 3/4 Yumiko ***** válasza:
Amikor porcleválás, vagy a csont bármilyen traumája bekövetkezik valóban műtéti megoldással lehet kezelni az adott problémát! A műtét után valószínűleg egy kis gyógytornát kaphat a beteg, mivel pár hétig pihentetnie kell a lábát, ami miatt az izmai elernyednek és úgymond fel kell frissíteni őket! A kórházi tartózkodás után ugyan olyan életet élhet, mint eddig, viszont, ha sportolt valamit, akkor egy ideig mellőznie kell, de azt is mondhatják, hogy sajnos abba kell hagynia. Figyelni kell azért jobban, de más probléma nem igazán merülhet fel!
2011. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. febr. 10. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!