Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a szájpadlásom a fejem és...

Fáj a szájpadlásom a fejem és a fülem mögött. A fejfájásom 3 napja nemmúlik semmien csillapítóval sem. Minek a tünetei?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt nagyon fájt a fejem. Elm entem orvoshoz, kiderült magas a vérnyomásom, kaptam Lodoz gyógyszert+Medazepám nyugtatót. Amint hazaértem újabb tünetek jelentek meg és nem tudom ez a magas vérnyomással függ e össze. A szájpadlásom kemény része rohadtul érzékeny és fáj, de nem sebes, meg semmi csomó, kinövés, csak simán fáj se nem piros és a fejem 3napja megállás nélkülfáj, akármit csinállok. Ez a fájdalom ugyanolyan, mint mikor magas a vérnyomásom, csak azzal a külömbséggel, hogy 160 as nyomásnál éreztem ezt, de mióta szedem a gyogyszert 90-120 a vérnyomásom. Szóval nem értem. Plussz bent a szájpadláom és az orrüreg közti rész fáj, el sem tudom mondani hol, nagyon furcsa ott bent nem is tudom mi van, fültőmirigy vagy nemtudom, de mintha csípne. Hogyan mondjam el az orvosnak? :S
2011. febr. 9. 10:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!