Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások a mellkason és háton?!

Pattanások a mellkason és háton?!

Figyelt kérdés

16/L

nemtudtok valami tanácsot adni vagy ajánlani valamit,hogy eltünjenek a hátamról és a mellkasomról a pattanások?! eléggé megtudja neheziteni az öltözködésemet is mivel nem a legszebb látvány..


2011. febr. 8. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg van a hátamon és nem tudok vele mit kezdeni mert mindig újak jönnek ki...lehet ételallergia is egyébként nem árt bőrgyógyásznál utánanézni.és talán tanácsot is tud adni.
2011. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a diane35 fogamzásgátlót, aminek tulajdonképpen csak a mellékhatása a fogamzásgátlás. És már elég is vagy hozzá. Nekem attól múltak el a pattanásaim, rengeteg volt, és még fiatalabb is voltam, mint 16, de borzasztóan néztem ki.
2011. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen..

Na akkor jövőhéten meglátogatom a nőgyógyászt :D

Ha mondom neki,hogy szeretném a diane35 nevü fogamzásgátlót feliratni akkor ö fel is fogja írni?

és kb milyen áron van nemtudod?:)

2011. febr. 9. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan felírja, főleg ha megmutatod a pattanásaidat neki. Már nem emlékszek mennyibe került, egy jó ideje már mást szedek, de nem drága, inkább átlagos az ára.

Örülök, ha segíthettem :)

2011. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Na megtaláltam a leírást, itt is olvashatod, hogy mire való, és az ára is ott van :)

2011. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azt olvastam,hogy a sósszappan is jó,amit a drogériákban beszerezhetsz. :) És beválik.
2014. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!