Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 eves fiu vagyok, s neha...

20 eves fiu vagyok, s neha erzek szuro fajdalmat a melkhasamon a szivem ahol van. Tehat erzem a szivemet neha. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt úgy írják, hogy mellkas, és ha aggaszt a szúró fájdalom, menj el a háziorvosodhoz, és nézesd meg, hogy mi lehet, ő okosabb ebben, lehet, hogy nincs semmi baj, de az is lehet, hogy valami komolyabb probléma jele.
2009. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kamaszkoromban, én nem mentem vele orvoshoz, és kinőttem, elmúltak a szúrások.
2009. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

20 éves már nem kamasz.


Amúgy nekem meg van egy kis szívzörejem (24 vagyok), orvos javasolta megnézetni alkalomadtán, de nem volt még időm, de most már kíváncsi vagyok, nekem igazából nem tűnt fel, hogy gondot csinálna, de lehet, hogy emiatt volt mindig nehezebb a torna (sok levegőkapkodással), mint a társaimnak (és sose voltam túlsúlyos), a szüleim mostanában közölték csak, hogy ez pici koromból maradt vissza (egy megfázás következményeként, 1-2 éves voltam).

2009. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!