Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnapos vagyok a Fűtől....

Másnapos vagyok a Fűtől. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Napi szinten használok marihuanát,és egyre jobban másnaposnak érzem magam reggelente mikor felébredek. ez miért lehet? régebben nem fordult ilyesmi elő....
2011. jan. 29. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Napi szinten?...és miért kell napi szinten űzzed?... sztem mutasd ezt meg a szüleidnek, ők majd elmagyarázzák
2011. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ne használd!
2011. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig senki se mondta volna neked, akkor most elédtárom a titkot: a fű az káros. Tehát ne csodálkozz.
2011. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. jan. 29. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Valóban ezek az értelmes válaszok. Egy értelmes kérdező kell még hozzá, aki megérti.
2011. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megértem,csak nem ez volt a kérdés......kb 15-16 éve szivom napi szinten és csak mostanában jött ez elő hogy elég szarul vagyok tőle másnap....erre lettem volna kiváncsi hogy ugyan ez miért lehet? az nem válasz hogy azért mert káros,ezt eddig is tudtam és eddig is káros volt de nemvoltak iylen "mellékhatásai".azért köszönöm az oltásokat
2011. jan. 29. 16:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát folyamatosan rombolja a szervezetedet, és eddig bírtad, most meg elfogyott a szufla. Sz Szerintem ha valaki folyamatosan csinál olyasmit, amibe bele is lehet halni, akkor ne csodálkozzon, ha egyszer csak "mellékhatások" lesznek. Tegyük fel, hogy egy vasúti átjáró nincs biztosítva, és állandóan jönnek-mennek keresztbe az autók meg a gyalogosok meg a biciklisek. Aztán pár év után valaki meghal. Van értelme megkérdezni, hogy miért pont most halt meg, amikor eddig nem? Szerintem nem sok, és itt is erről van szó.

Az előző

2011. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt megértem,csak 1 fontos dolgot figyelmen kivül hagytunk a marihuanába NEM lehet belehalni,nincs az a mennyiség ami egy emberre nézve halálos lehet.de értem a gondolatmeneted és szerintem jol is gondolod,valoszinű legyengitette már a szervezetem.azthiszem lassan lépnem kell ezügyben és elhagyni.....köszönöm
2011. jan. 29. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert elcseszted a sorrendet. Mind ezt csináljátok. Fiatalon, mikor még semmi bajotok nincs, csak élvezni kéne simán az életet, akkor nekiálltok ilyen baromságoknak, mert hű, de jó, még a Nap is szebben süt tőle. Sajnos, már Nálad is megfordult a hatás. Már nem azért használod, mert az hű, de jó, hanem mert enélkül hű, de sz@r. Csak a szervezeted már besokallt. Nem tolerálja azt, ami nem oda való. Pedig vannak fájdalmas betegségek, amiknél még jól jöhetne, ha nem lennél hozzászokva. Mondjuk akkor is inkább az orvosi marihuána. Ugyanez igaz az italra is. Ha nincs hozzászokva a szervezet, egy kupica pálinka csodát tesz pl. egy nehéz kaja után. Vagy csak, hogy ne süppedj bele a rossz gondolatokba. Tehát: mindenben a mértékletesség a varázsszó. 15-6 év napi szinten meg minden, csak nem mértékletes.
2011. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez tualjdonképpen attól van, mert a fű is erős hozzászokást eredményez. Mind a hatás mind a "másnaposság" változik. A másnaposság erősödik és mivel egyre jobban hozzászoksz. Az igazság az, hogy sürgősen le kéne tedd. Érthető, hogy morcossá teszi az embert és vannak némi lelki elvonási tünetei, de a helyzet egyre roszabb lesz. és egyre nehezebb lesz leszokni is. Bár nem lehetetlen. Ez nem igaz, hogy a fű enyhe drog. Még a gyógyszereknél is ugyanúgy hozzászokást eredményez egy "enyhébb" nyugtató. Az élet örömeit kell keresni a lelki békét. Minden más csak pótszer ami átmeneti örömöket ad, rengeteg káros mellékhatással.
2012. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!