Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen volt az altalatok...

Milyen volt az altalatok megelt legdurvabb gyomorrontas?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan mar nagyon gyenge volta,az ejjel haromszor hanytam,ma is nagyon gyenge vagyok,meg munkaba sem tudok menni.Es szornyen faj a fejem,emelyeg a gyomrom.

Felhivtam a csaladi orvost,es azt mondta hogy ha 3napnal tovabb fennell keressem meg,de ez meg egy napja tart,maris elviselhetetlen.

Ti hogyan orvosoljatok az ilyesmit?


2011. jan. 29. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


"Részvétem" neked, én előre panírozott csibefalattól voltam ilyen beteg, azóta semmi olyan fagyasztott cuccot nem bírok megenni. Én simán úgy orvosoltam, hogy másnap csak teát ittam, de nekem elmúlt 1 nap alatt. de azért azt az éjszakát nem kívánom vissza, én is hánytam egész éjjel.

2011. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tunéziában volt velem ilyen.1 hétig fostam az ottani kajától..gyomorgörcs,gyengeség,hányni nem hánytam.A második héten elfogyott egy üveg pálinka,a problémák kezelve lettek.Kiirtott minden bacit..
2011. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!

szintén én is üzenem h részvétem!

Nekem kb 3éve volt ilyen. nem tudom már miket ettem/ittam(papám temetésén voltam és nagyon kivoltam) kb este 22-23körül kezdtem hányni. nagyából az egész éjjelt végighánytam. kb reggel 6-7ig. utána legalább 1óráig már az 'epém' jött... aztán elmúlt, de nagyon sz*r volt.(alapból is utálok hányni de mikor a kaja jönn vissza....pfuj:S) utána a nap aból állt h feküdtem és aludtam meg tv-ztem. totál elhagyott az erőm, nagyon fájt minden izmom, arra nem volt erőm h felüljek. wc re is kb 30perc volt mire kimásztam.(de már muszály volt mennem) meg ennyi vissza./de ezt is ugy h mama segített, mert alig bírtam állni a lábamon/

aztán jött az este, elaludtam, másnap felkelltem és mintha semmi bajom nem lenne! semmi émelygés rosszul lét, izomfájdalom, stb.

igazából azóta se tudom mi volt, és mitől múlt el egy nap allat. kb egy tányér levest ettem egésznap(mármint a hányos éjszaka után.)

meg volt még egy ott kicsi voltam(5-6éves) vihar volt, és egész éjjel hánytam.

ui: tutti h nem másnapos voltam, mert az nekem teljesen máshogy nézki:)

bocs h hosszu lett:i

20L

2011. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!