Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Macskagyökér teát hol kaphatok...

Macskagyökér teát hol kaphatok és mennyiért? Alvászavarnál tényleg segít?

Figyelt kérdés
17 vagyok és képtelen vagyok elaludni éjfél előtt, napközben iszonyú fáradt vagyok, bárhol be tudnék aludni, este 7-8 körül pedig már egyáltalán nem vagyok fáradt. De utána megint egyre fáradtabb leszek és többször próbáltam hogy lefekszek így aludni, de nem ment, és vagy 3-4 órákat fetrengtem az ágyban. Magyarul fáradt voltam és jó volt végre lefeküdni de nem bírtam elaludni. Már nagyon nem bírom hogy felkelek és egész nap olyan vagyok mint egy hulla..ez a macskagyökér tea segíthet?
2011. jan. 27. 00:00
 1/3 anonim válasza:
Feltétlenül próbáld ki,de keverd citromfűvel és levendulával.Igyál meg naponta 3 csészével naponta,úgy hogy a keverékből egy evőkanállal tegyél a csészébe,és önts rá két és fél deci forralt vizet.Max.egy kis mézzel ízesítsd.Nem drága,pár száz forint.Ha nem bírod az ízét,akkor Valeriana néven kapsz belőle tabletta formában is,úgy 2500 ft 40 szem,ebből háromszor egyet kell bevenni.Legalább hat hét a kúra.Bármilyen gyógynövényboltban kapsz.
2011. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyogynoveny szakuzlet, patika, dm-ben, de lehet kapni Nyugtatotea kevereket, ami segiteni fog, s ebben benne van a macskagyoker is.
2011. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Natúran semmiképpen nem ajánlom mert borzalmas az íze.Egyébként egyetértek az előttem szólókkal.Az orbáncfüvet is kipróbálhatod nyugtató hatású.
2011. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!