Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha szúr a fülem az baj lehet...

Ha szúr a fülem az baj lehet vagy mitől van?

Figyelt kérdés

Sokat hallgatok zenét...semmi bajom amúgy csak néha szúr a fülem, vagy eldugul...de amint pihenek picit..megint jó..szerintetek lehet valami baj ?

ha igen lehet javítani vagy csak csökkentsem a zenét...amúgy nem olyan hangos...néha épphogy hallani mi megy ... :S

Vagy akár meg is fázhatott vagy minek mondják ?


2011. jan. 25. 19:00
 1/2 BedoNorbi válasza:
Lehet hogy dughatnekod van vagy baszhatnekod vagy kefelhetneked mekora a fuled 50-100 cm kozot ?? XD
2011. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

első válaszoló...én nem a te gondjaidra voltam kíváncsi, de köszi, hogy megosztottad velem..:) szerintem vagy keress fel vele egy orvost, ha nem javul, ő biztos ír neked gyógyszert...ha pedig nem akarsz orvoshoz menni vele...akár más is segíthet......UI: a fülekkel vigyázz mert ekkora füllel nem sok mindenkinek fogsz tetszeni...de a belső a lényeg nem igaz ? :) (Már akinek az szebb :P)

sok szerencsét, és köszönöm, h kiváncsi voltál a véleményemre is... További szép napot mindenkinek!

2011. jan. 25. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!