Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 6-8szor megyek pisilni,...

Napi 6-8szor megyek pisilni, általában 2 litert iszom egy nap, suliban szinte minden szünetben megyek pisilni, pedig ott csak fél litert iszom. Ismerősöm szerint, vmi bajom van. Lehetséges? Ez tényleg túl sok lenne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak idegi alapon, vagy ilyesmi.

Én is megyek suliba minden szünetbe.

Sőt, éjjel kb 5x megyek ki.


Nem azért, mert annyira kéne pisilni, szinte alig jön valami, csak ha éjjel felkelek, akkor ugye nehogy már fél óra múlva kelljen esetleg, szünetes dolog ugyanez..


15/L

2011. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iskolában én is csak fél litert iszok,mégis szinte minden szünetben elmegyek pisilni,otthon meg többet iszok,mégis ritkábban megyek.Egyszerűen nem szeretem,ha azt érzem,h pisilnem kell,mikor nem mehetek ki bármikor-ez zavar engem a koncentrálásban-szerintem nálad is csak ennyi lehet,ha vmi bajod lenne szerintem már más tüneted is lenne(ha visszabírod tartani a vizeleted,ha kibírod,még vége egy órának szerintem nincs gond,csak kényelmesebb ha szünetben könnyítesz magadon:)
2011. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ezzel nem vagy egyedül.Én is úgy vagyok vele, mint te.Szintén 6-8x megyek pisilni, és nem iszok sokat.Amikor 1,5-2 litert iszok, akkor néha 10-nél is többször elmegyek.Voltam kivizsgáláson, de nincs baj a vesémmel sem, meg semmivel.Szerintem ez nekem a stressztől van, mert amikor suliban vagyok, én is minden szünetben elmegyek.Téli szünetben meg alig voltam wc-n, mert nem stresszeltem a sulin.Amúgy nagyon izgulós típus vagyok, szóval szerintem nekem a stressztől, meg az izgulástól van.
2011. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idegi alapon van, vagy érzékeny a hólyagod. De az is lehet, hogy így előzöd meg, hogy óra alatt kelljen pisilned, amikor nem lehet.
2011. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!