Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez (borda-gondok)?...

Mitől lehet ez (borda-gondok)? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
2 napja nagyon fáj a jobb oldalamon a bordáim közül 2-3. Már akkor is fáj, ha hozzáérek. Levegővételnél nem fáj, de ha kihúzom magam, akkor levegővétel közben, és anélkül is fáj, valamint ha lehajolok akkor is, csak normál (kicsit görnyedt) testhelyzetben nem. Nem csináltam semmi olyasmit, amitől törhetett, repedhetett. Valamint ahol kitapintottam a fájdalmat, ott sokkal jobban bentebb áll, mint a bal oldalon.
2011. jan. 23. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Elfeküdted,és közben valószínűleg a borda közti izmok meghúzódtak.Ha nagyon aggódsz,menj el orvoshoz.De nagyobb baj nemigen lehet.
2011. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez lehetséges, mert mikor nem a saját ágyamban alszok, akkor nagyon érdekes pózokat tudok felvenni. És mostanában a barátomnál aludtam. Köszi, remélem tényleg nincs nagyobb probléma! 21/L
2011. jan. 23. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!