Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy magasabb...

Mit csináljak hogy magasabb legyek?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és az osztálytársaim cikiznek mert csak 150 cm vagyok:S

mit csináljak?? mit mondjak nekik?


2011. jan. 23. 09:47
 1/5 anonim válasza:
53%

Semmit nem tudsz csinálni, ez nem olyan dolog, ami megváltozik csak, mert akarod. 12 éves vagy, tuti fogsz még nőni. Van olyan, aki egész kicsi 15 éves koráig, aztán nagyon megnyúlik és 16 éves korára egy égimeszelő lesz belőle. Több ilyen ismerősöm is van, akivel ez volt. Ha meg ezért cikiznek, az az ő problémájuk, felesleges foglalkozni velük.

Meg tudod állapítani, hogy milyen magas leszel az alapján, hogy milyen hosszú a karod. Állj fel, rakd magad mellé a karod, és nézd meg meddig ér. Az átlagembernek a karja a combja kb közepéig ér (talán kicsit feljebb). Ha a te karod majdnem a térdedig ér, akkor tuti nőni fogsz még.

Remélem segítettem. Persze van, aki kicsi, de az sokat segítene ha elmondanád, hogy lány vagy fiú vagy? A legalacsonyabb fiúk is 168-170 centi magasra szoktak nőni. A lányoknál teljesen változó.

2011. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Attól függ, fiú vagy-e vagy lány:)

ha fiú 14 éves korodban, olyan hirtelen fogsz megnyúlni, h az egeket vered:) ha lány akkor is nőni fogsz,de picit lassabban,de ne aggódj emiatt:)

amúgy meg (lányoknál) cuki ha alacsony egy lány;) idősebb korodban rájössz:)

az osztály társaid meg éretlen suhancok, hogy ezzel cikiznek.

Kitartás!

Gébi(18,lány)

2011. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ha 12 éves vagy akkor fogsz még nőni. :)

csak várni kell..

az én oszttársaim is ennyi idősen kb ekkorák voltak most pedig 14-15évesen már 170cm körül vannak.

de ez mindenkinél változó.

2011. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha még csak 12 éves vagy akkor nyugi biztos fogsz még nőni, nem is keveset :) Amúgy ajánlom a kosárlabdát mint sportot, hiszen a játék közben olyan mozgásokat végeznek a sportolók, amitől nyúlnak (nem véletlen hogy olyan magasak)
2011. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
23%

Ha lány vagy:

Szerintem jobban áll egy lánynak ha alacsony, mint égimeszelő:P

Ha fiú vagy: nyugi, szerintem előbb utobb megnősz.

én is alacsony vagyok,15 éves lány :)

ami a csúfolkodást illeti: velem is csúfoldkodtak már,de ha látják hogy nem érdekel hamar megunják. Am van a suliba egy csajszi aki majdnem 2méter...többet csúfolkodnak vele mint a "kicsikkel" ugyanis ő jobban kitünik a tömegből stb. és azért kicsikből több van:P

(van egy törpe csávo is suliba, aki egész kicsike csak a szája nagy ezért nem is nagyon csúfolkodnak vele:P )

2011. febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!