Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki linkelne nekem egy...

Valaki linkelne nekem egy oldalt amin, a magyarországon jelenleg tiltólistán lévő drogokat sorolják fel, mivel nem találom a googleval/ha lehet a legfrissebbet/?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Amúgy [link]
2011. jan. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát amit belinkeltél,nincs rajta amire én kíváncsi vagyok.
2011. jan. 23. 02:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg kérdezd meg azt, amire igazából kíváncsi vagy.
2011. jan. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt kérdeztem,de van egy hülyegyerek,aki leolt,majd belinkel egy semmitérő oldalt.
2011. jan. 23. 02:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Ott van az, és ezzel az is eldőlt melyikünk a hülyegyerek.

Segítsen neked a radai rosseb, találd meg magad, nekem két percbe sem telt. (google->daath2->incb)

Nyilvánvalóan terhes vagy.

2011. jan. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőben igaza volt. A semmit sem érő oldalról le lehet tölteni egy pdf-et, amiben minden benne van.

Esetleg töltsem le és vigyem át neked CD-n?


Kicsit persze kell keresgélni, de ott van az.

2011. jan. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem a 2007 es érdekel hanem a 2011 es januári.nagyjából képbe vagyok de a szar pdf-ek hiányosak.és nem frissek.és nem szeretem ha bohócok oltanak.
2011. jan. 23. 02:34
 8/9 A kérdező kommentje:
kértem valamit,ha nem tudsz segíteni nem kell írni,ilyen egyzserű.
2011. jan. 23. 02:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajna nincs ilyen oldal, és még ha lenne is, akkor is nehéz lenni napi szinten frissíteni, az kellene hozzá, hogy valakinek napi szintű kapcsolata legyen az összes EU ország jogalkotásával. Az EMCDDA természetesen figyeli a jogi fejleményeket, de ők is többnyire több hetes-hónapos késéssel közlik az ilyen információkat.

Hát kb 2 perc keresésembe telt eme információhoz jutni,szóval szerintem nem te vagy a menő,ne oszd itt az észt,amíg neked nincs több mint másnak.Mekkora tahó vagy...

Amúgy a mefedron betiltásáról tudok,nem tudom végül betiltották -e.

2011. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!