Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és bepisilek...

18 éves vagyok és bepisilek éjjel. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 22:37
 1/10 anonim válasza:

hááááát...őőőőő...

menj el inkább orvoshoz!

2011. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
igen, ez teljesen normális. Én is mindig beszoktam pisilni.
2011. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem,nem az.Mondom én,akinek volt már,hogy előfordult,pl pont 18. születésnapomra ébredvén.13-14 éves koromig meg rendszeresen bepisiltem.

18L

Amúgy elkéne menni dokihoz,de cikinek érzem ezt a problémát,ezért nem megyek.Pedig ápolónőnek tanulok ráadásul.

2011. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

szerintem igen

nekem 1 hete volt olyan remiszto almom hogy befostam magam ala, persze nem durvan csak karcolt a vege de akkor is agynemu csere meg furdes :/

25f

2011. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Én is egyszer tavaly (17 évesen) bepisiltem éjjel, jaj olyan ciki volt, mert anya is észrevette :S De én azért pisiltem be valószínűleg, mert este megittam egy olyan teát, ami elősegíti az emésztést, meg stb, és utána nem mentem el wc-re...

De ha rendszeres akkor mindenféleképp menj el orvoshoz, ciki vagy nem ciki.. Az orvos nem fog kiröhögni nyugi :)

2011. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Egészségügy kategória.
2011. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ez nem normális,menyj el dokihoz. én utoljára 4 évesen pisiltem be,de kajak
2011. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ez gyakori eset akkor tényleg orvos, de inkább pszichiáter. Létezik egy alvási enuresis nevű "betegség" Nem szervi hanem inkább lelki okai vannak, és tényleg kezelést igényel. Főleg hogy már elmúltál 18.
2011. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem a stressz, akkor egy belso felelem, tehat az okat kellene megtalalni, s azt megszuntetni.

Nem erzed azt, hogy valamitol nagyon felsz, szinte rettegsz?

2011. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alitea Guzman válasza:
51%

Sokan arról számoltak be hogy egy manószerű lény keresi fel álmukban kedvesen a keresztnevükön megszólítja őket és mosolyogva csak annyit mond hogy "namost pisilünk!" És erre megnyílik a csap az álomnak vége és akár rögtön fel is lehet kelni tisztálkodni varázsszóra megvan a baj. Erre megpróbáltak felkészülni alvás előtti tréninggel hogy határozottan rá kell parancsolni a manóra mikor már mosolyog és kezdené lökni a szar dumáját és megelőzve ismételgetni kell hogy "nem pisilünk te manó nem pisilünk!" de ekkor aztán jön a csavar a kis mocskos szemétláda kajánul bólogat megint azzal a mosollyal az arcán és mondja "bizony most nem pisilünk" és folytatja...... "MOST KAKILUNK!!!"

Úgyhogy aki bepisil az előbb utóbb be is fog majd szarni xD

Vége a dolognak akkor lesz amikor leolvassuk a manóról hogy aznap a pisiléssel vagy a kakilással próbálkozik.

2012. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!