Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon alacsony a vérnyomásom?

Nagyon alacsony a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok, és a vérnyomásom 96/58/66 ami ugye alacsony. Nagyon? Mivel tudnám növelni? Most feketeribizli szörpöt iszogatok
2011. jan. 19. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a szörp aligha fogja mint szörp növelni ilyenkor gyorsan le kell dobni legalább fél liter folyadékot. Ihatsz egy kávét is az tévedés hogy fiatalkorú ne igyon.
2011. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Állítólag a szörp az jó, igazi szörp, nem tartósítószerből és színezékből áll, a nagymamám csinálta. Köszönöm a válaszod! Már csak két bajom van ezen kívül: Rengeteg lecke és frontérzékenység! :(
2011. jan. 19. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megnöveled a vérnyomásod, akkor később attól fogsz szenvedni.

Nekem is alacsony volt, kávét ajánlották, de egy idő után ahhoz is hozzászokik a szervezet, a másik út a gyógyszerezés... Egyiktől sem akarok függeni, plusz mellékhatások, ill. kávénál büdös lehelet, sárga fogak.

Mozogj sokat, tölts sok időt zöldben, szabad levegőn. Esetleg mikor gyengélkedsz, szedj vitamint.

Vashiánytól lehet még alacsony, a feketeribizli biztos segít ezen.

2011. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem bár hihetetlen volt 78/55/65 is, fiatal lányoknál nem ritka, gyakrabban szédelegsz esetleg el lehet ájulni, de nem okoz komoly bajt az alacsony vérnyomás... energiaitalt ne igyál emiatt max egy kávét deazt sem kell... nem vészes
2011. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!