Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől rángatózott a bal combom?

Mitől rángatózott a bal combom?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Előtte még soha nem volt ilyen panaszom.Ma arra ébredtem 5 körül, hogy a bal combom rágatózik, szinte lüktet mintha az ideg rángatnam holott én ezt nem akaratlagosan mozgattam. És nem csak 1 percig tartott, hanem 2 óráig...meg is néztem és szabad szemmel is látszott, mintha ott is lenne szívem, ami dobog...ez mitől volt?
2009. febr. 2. 08:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki légyszi segítsen ha tud. Ez most rám hozta a frászt:@
2009. febr. 2. 08:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem erőltetted meg magad az utóbbi időben? Attól is előjöhet ilyesmi. Nekem is szokott rángatózni néha. Én régen nagyon sokat sportoltam, de egy betegség miatt abba kellett hagynom és utána sokáig éreztem hasonlót mint amit leírsz. Bár nekem sosem tartott 2 órán keresztül... Szerintem jobb lenne, ha felkeresnél egy orvost. Mutasd meg magad a háziorvosodnak és ha ő gondolja el fog küldeni kivizsgálásokra.

Remélem semmi komoly nem áll a háttérben.

Jó egészséget!

Szia

2009. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fizikailag nem igazán, mivel most vizsgaidőszak volt inkább tanultam...és persze a stressz, de most du. is el kezdett rángatni...szóval ha ez így folytatja muszáj lesz dokihoz mennem.
2009. febr. 2. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!