Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A TB támogatja a felesleges...

A TB támogatja a felesleges bőr eltávolítását abban az esetben, ha a megnyúlt bőr pszichológiai problémákat okoz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés, engem is érdekel nagyon!
2011. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem,csak abban az esetben,ha az orvos végig részt vett a fogyókúrádban,vagyis jártál hozzá rendszeresen konzultációra.

Egyébként meg minden hirtelen lefogyó rohanna megcsináltatni.A tb meg nem fog mindenkire fizetni 600ezret hasfelvarrásra.

2011. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát pedig támogatja,én nem értek egyet az előző hozzászólóval.én 6 éve 53 kilót fogytam 1 év alatt,és engem is lelkileg bántott ahogy megnyúlt a bőröm.elmentem akkor előszőr egy pszichiáterhez,aki megpróbált lebeszélni arról hogy megműtsenek,és akadékoskodott ugyan,hogy fogadjam el magam olyannak amilyen vagyok,de én nem hagytam magam.fél órás beszélgetés után,írt egy javaslatot,hogy a zsírfelesleg eltávolítását,az idegi,és lelki állapotom miatt javasolja.ezzel már mentem is,és megcsinálták volna,ha én nem lépek vissza azok után,hogy 2 ismerősömnek is megcsinálták,és elcseszték.csúnyább lett mint elötte,és megbánták ők is.mivel ott nem úgy figyelnek a dokik,mintha maszekba menne az ember,a zsebükbe a pénzt.hát nem mentem,de nem is bántam meg,mert végiggondoltam alaposan,és a fájdalom ami vele jár,az esetleges hiba,én úgy gondoltam nem éri meg mégsem.híztam vissza 25 kilót,és most nagyon jó.pont helyre állt magától.persze soványabban szebb voltam,de legalább nem lóg most a bőröm.ha nagyon szeretnéd,1 próbát megér a doki,de te is erősködj ha muszáj.ne hagyd magad lerázni.
2011. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!