Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg tudná nekem mondani...

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy Szegeden hol lehet kapni OCUMIL szemcseppet?

Figyelt kérdés
Egy csomó gyógyszertárban jártam már, de mindenhol csak húzogatták a szájukat, és a Visine-t akarták rámtukmálni, mintha csak az létezne.:S A Kígyó Patika honlapján megtaláltam, de amikor személyesen mentem be már nem ismertek ilyen nevűt, hanem csak vmi hasonlót, drágábbért.:S
2011. jan. 7. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ugye műkönny?Ha megengeded hogy egy sokkal jobbat javasoljak neked,az a systane ultra.Ez egy kicsit gél szerű,tovább tart a nedvesítő hatása,és mivel én csak ezt használom,tapasztalatból javaslom.A sima systane is jó.
2011. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is kedvencem, de Budapesten sem kapható sehol. Lehet, hogy már nem gyártják? :-(


Ui.

Kedves előző válaszoló: Nem másikat javasolj, azt cseppentsd te fel magadnak.

2011. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiegészítés:


Ma írtam ezt a levelet a forgalmazónak. Csatlakozz te is!


> From: Tőlem

> To: "vevoszolgalat@mediline.hu" <vevoszolgalat@mediline.hu>

> Cc: "notasrita@mediline.hu" <notasrita@mediline.hu>; "medi@mediline.hu" <medi@mediline.hu>; "dongoildi@mediline.hu" <dongoildi@mediline.hu>; "berkoviki@mediline.hu" <berkoviki@mediline.hu>; "marodinikolett@mediline.hu" <marodinikolett@mediline.hu>; "farkasagi@mediline.hu" <farkasagi@mediline.hu>; "nagyvera@mediline.hu" <nagyvera@mediline.hu>

> Sent: Monday, June 6, 2011 5:32 PM

> Subject: Ocumil szemcsepp

>

> Kedves Mediline!

>

> Ha jövő héttel nem lesz Ocumil szemcsepp az összes budapesti gyógyszertárban,

> feljelentést teszek a Rendőrségen a magyar emberek egészsége elleni merénylet

> miatt..

2011. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!